Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy, to najpopularniejsza forma tej usługi. Powodów, dla których możemy potrzebować samochodu na kilka, czy kilkanaście dni, może być bardzo wiele. Jeśli zależy Państwu na pewnym i reprezentacyjnym pojeździe, to nasza oferta jest właśnie dla Was. 

Wynajem długoterminowy

Właściwie średnio- i długoterminowy. Jest on alternatywą dla kosztownego zakupu i użytkowania własnych pojazdów. Jest on najlepszym rozwiązaniem w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej, realizacji nowego przedsięwzięcia, potrzeby sezonowego uzupełnienia parku pojazdów, przyjęcia pracownika na okres próbny itp.

Pojazd zastępczy

Jeżeli samochód wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej, podróży służbowych, leczenia lub innych istotnych czynności, został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego kierującego, poszkodowanemu przysługuje pokrycie kosztów wynajęcia pojazdu zastępczego z firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji.

Witamy

Firma Frank-Cars jest autoryzowanym dealerem Forda. Działamy na rynku od roku 1999. Mamy bogate doświadczenie, z którego możesz skorzystać.

Opis firmy

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, oferujemy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, stacji blacharsko- lakierniczej oraz wynajem krótko i długoterminowy.

Certyfikaty:

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

  • Ford Excellenced
  • Ford Chairman's Award
  • Gazele Biznesu
  • Diament Forbes
  • Dealer Roku 2018 w kategorii – dealer z jedną lub dwoma lokalizacjami
  • Ford Firma Przyjazna Fleet Managerom
  • Ford Lider Rynku Flotowego

Strona główna

Opis firmy

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, oferujemy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, stacji blacharsko- lakierniczej oraz wynajem krótko i długoterminowy.

Prowadzimy również komis samochodów używanych różnych marek.

 

W 2003 roku mając na uwadze specyficzne potrzeby użytkowników pojazdów dostawczych stworzyliśmy wyspecjalizowany dział Centrum Pojazdów Dostawczych (CPD), którego zadaniem jest zapewnienie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.


Jesienią 2004 roku, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku samochodów dostawczych uruchomiliśmy nowy dział - Centrum Adaptacji Forda Transit, gdzie wykonujemy specjalistyczne zabudowy, skrzynie, kontenery, izotermy, chłodnie, samochody do przewozu osób niepełnosprawnych, furgony 6-cio i 9-cio osobowe, samochody dla Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Policji i Pogotowia. Jesienią 2004 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO.


W bieżącym roku zmodernizowaliśmy obiekt dilerski zwiększając dwukrotnie powierzchnię salonu i serwisu.  Wybudowaliśmy i uruchomiliśmy na ulicy Jagiellońskiej  nową inwestycję.  Profesjonalny Warsztat Nowej Generacji - Autoryzowany Zakład Naprawy Nadwozi.

 


Nagrody i wyróżnienia otrzymane przez Frank-Cars:
- Ford Excellenced
- Ford Chairman's Award
- Gazele Biznesu
- Diament Forbes


Misja firmy Frank-Cars:
"Motoryzacja jest naszą pasją. Szybki posęp techniczny daje nieskończone możliwości, ale aby je dobrze wykorzystywać należy zawsze pamiętać, że najważniejszy jest dla nas Klient.
To zaspokajanie jego zmieniających się potrzeb motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności.
Najwyższa jakość świadczonych usług to klucz do naszego sukcesu".


Posiadamy certyfikat ISO 9001-2008.
Otrzymaliśmy certyfikat Dynamiczna Firma.

Copyrights ©2012 Frank-Cars. Projekt i wykonanie Imoli.pl